To content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Jan Kowalski

…studiował, a następnie wykładał na Akademii Muzycznej w Warszawie. Jest laureatem I nagrody w konkursie dyrygenckim. Ma za sobą rammat koncertowe po Stanach Zjednoczonych. Od roku 2010 jest nauczycielem w naszej szkole.

Nauczyciel w programach: Keyboard FK / FKK, PMC-wokal

Jan Kowalski