To content (skip navigation)

O nas

Szkoła Muzyczna Yamaha w Mielcu powstała w 2005 roku. Dyrektorem szkoły jest Agnieszka Wideł, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego - Instytut Muzyki wydział Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej instrument wiodący Fortepian. Nauczanie na najwyższym poziomie oraz wspaniała atmosfera sprawiły, iż w krótkim czasie szkoła zyskała dużą popularność ucząc dzieci, młodzież oraz dorosłych. Programy nauczania dostępne w szkole charakteryzują się nowatorską, autorską koncepcją nauczania opracowaną przez Yamaha Europa GmbH. W nauczaniu, oprócz autorskich podręczników wykorzystywane są pomoce naukowe w postaci płyt CD/DVD, USB oraz kody QR. Nauka prowadzona jest w systemie grupowym i indywidualnym. Szkoła Muzyczna Yamaha w Mielcu wyposażona jest w instrumenty firmy Yamaha najnowszej generacji, więc uczniowie nie muszą przynosić własnych instrumentów na lekcje. Szkoła organizuje koncerty, spotkania, oraz zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rodzice spędzają aktywnie czas ze swoimi pociechami wspólnie muzykując na zajęciach w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy poza ukończonymi szkołami muzycznymi posiadają także wiedzę zdobytą na licznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie Yamaha Europa GmbH.

W naszej Szkole Muzycznej YAMAHA każdy może znaleźć coś dla siebie!!

YAMAHA Szkoła Muzyczna SMOCZKA

Galeria VIVA ul. Zygmuntowska 4